Menu
RssFacebookAgencja Reklamowa MiroArt
Menu Pomocy

Ustawienia

W celu zmiany ustawień naszej strony należy przejść do zakładki "Ustawienia".

Podstawowe ustawienia

Podstawowymi ustawieniami naszej strony są opcje "Publikuj" oraz "Strona startowa".

W celu publikowania strony w serwisie www pole przy opcji "Publikuj" musi być zaznaczone .  Jeżeli chcemy, żeby strona była widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników to pole przy opcji "Publikuj" musi pozostać puste.

W celu ustawienia strony startowej dla naszego serwisu www należy wybrać interesującą nas strone, a następnie w ustawieniach, zaznaczyć opcję "Strona startowa" .

SEO - optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Skrót SEO (Search Engine Optimization) oznacza optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek. Opcje SEO, które możemy ustawić to:

 

"Ścieżka strony" - po włączeniu tej opcji użytkownik może samodzielnie zredagować adres URL edytowanej strony. Domyślnie jest to ścieżka zbudowana na bazie tytułu strony.

 

 • "Tytuł strony (znacznik <title>)" - w polu tym definiujemy tytuł edytowanej strony; tytuł wyświetlany jest na pasku tytułowym przeglądarki.
 • "Opis strony (znacznik <description>)" - w polu tym definiujemy krótki opis strony, który powinien zawierać streszczone informacje o stronie.
 • "Słowa kluczowe (znacznik <keywords>)" - w polu tym definiujemy wyrazy kluczowe dla zawartości edytowanej strony.
 • "Indeksowanie strony" - do wyboru mamy dwie opcje:
  • "Indeksuj (index)" - zezwala wyszukiwarkom na indeksowanie zawartości strony.
  • "Nie indeksuj (noindex)" - nie zezwala wyszukiwarkom na indeksowanie zawartości strony.
 • "Podążanie za linkami strony" - do wyboru mamy dwie opcje:
  • "Podążaj (follow)" - zezwala wyszukiwarkom na podążanie (w celu zaindeksowania) za linkami znajdującymi się na edytowanej stronie.
  • "Nie podążaj (nofollowe)" - nie zezwala wyszukiwarkom na podążanie (w celu zaindeksowania) za linkami znajdującymi się na edytowanej stronie.

Inne ustawienia

Włączenie opcji "Nie wyświetlaj tej strony w menu" spowoduje, że link do tej strony nie będzie umieszczony w menu po stronie publicznej.

Włączenie opcji "Nie wyświetlaj podstron w menu" spowoduje, że linki do podstron nie będą umieszczane w menu po stronie publicznej.